Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Aivar123
Postitusi: 208
Liitunud: 23 Juul 2012, 17:00
Tsikkel: TDM 900
Asukoht: tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Aivar123 »

puna kirjutas:

Bensukad teenivad ammu muu ninni nänni, kaheraudsete ja muu staffi pealt rohkem prosa kui kütsi pealt.

Absoluutselt. ntx 0,5L coca/fanta müües 0,75€-ga teenib sama või rohkem kui 1,3€ eest kütet müües. 3€ jääkraabitsa hinnast on 50% e 1,5€ ainult sisseostuhind ( kütteliitri SOH koos km- ga kipub olema ikkagi 1,2€ kanti) pisematsorti pirnid tulevad sisse 0,5-1€ 10tk... müügihindu teate ise :) see küttemüük on pigem selline lisaväartus juba põhitegevusele, ehk siis jõuame jälle selle igipõlise 80:20 suhteni... ( 80% käibest annab 20% kasumist ja 20% käibest annab 80% kasumist, kuna kütusel on kogused ja sellepärast ka käibenumbrid suured).

Parem kui me tööalaselt ei kohtu... mitte et minul klientide vastu midagi oleks.

Vabal ajal olen normaalne aga vaba aega on vähe, siis pakun veoteenust 8-kohaliste väikebussidega. Info Ps.

hotsepp
Postitusi: 260
Liitunud: 01 Mai 2009, 22:32
Tsikkel: Suzu DL1000
Asukoht: Saku külje all

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas hotsepp »

kristjan128 kirjutas:

Ma ei saa sellest foorumis/suletud autos kägisemisest aru. Oleksid jalad perse alt välja ajanud, tema auto juurde läinud ja silmast-silma oma arvamust avaldanud.

Ei no tegelikult oligi situatsioon see, et veendusin ise, et pesulas järjekorda ei olnud, läksin piletit ostma ja kui tagasi tulin siis nägime elukaaslasega, kuidas mees hüppas autost välja. Arvasime, et läheb koodi sisestama aga näe ei läinud, läks hoopis seda alles lunastama, auto aga jäi ju ukse ette. Loomulikult läksin välja, ootasin 5 minutit, tuli mees, hotdog koodiga näpus. Küsisin, milles probleem, et miks ta niimoodi teeb. No selget vastust temalt ma ei saanud, küsiti vaid, et miks ta siis siia ei või parkida, kui pesulasse kavatseb minna. Ehk tema arvates pidigi nii olema. No ma siis seletasin, et krt ma ju ootasin tema järel ilmaasjata, sest selle ajaga oleks ma pesulast juba väljas olnud. Aga teda see ei huvitanud ja see marru ajaski. Kui mees oleks kasvõi tunnistanud, et OK, sai jah vähe valesti tehtud siis poleks ma ägestunudki. Loomulikult ma ei hakka kätega vehkima, pole nagu sedasorti ja kindlasti ei hakkagi olema. Lihtsalt kujundasin inimesest arvamuse. Ei ole see ka mingi väljaelamine, lihtsalt nördimus ehk, et no ikkagi motikamees ju.
Tegelt on kõik korras, ma olen rahuliku loomuga, minu väljavihastamiseks peab ikka olema põhjus. Naljaga pooleks, Reimps on minu kõrval ikka tõsise leegiga tõrvik - tervitused Marjast

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

no t*** see on ikka valus pseudoprobleem.. Pesula järjekorras polnud mitte kedagi, sina ka järjekorda ei võtnud. Tuli teine mees vaatas, et kedagi pole ja võttis järjekorda. Lisaks pesule ostis ka burksi. Mida hekki siin halada on?

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Pihelgas kirjutas:

no t*** see on ikka valus pseudoprobleem.. Pesula järjekorras polnud mitte kedagi, sina ka järjekorda ei võtnud. Tuli teine mees vaatas, et kedagi pole ja võttis järjekorda. Lisaks pesule ostis ka burksi. Mida hekki siin halada on?

+1 No kuhu krt siis parkida pesulasse minnes, kui mitte pesula uksetaha? :wack:

Pilt
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas puna »

Lugesin ka selle olematu probleemi juba esimesest postist välja.
Ma oleks ilmselt samamoodi talitanud kui oleks olnud soovi pesulasse minna ja kedagi pole seal ees.
Võid neile kirjutada oma probleemist ja paluda, et nad sulle kaardimakse automaadi pesula ette orkunnivad

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

:roll: ma teen kah (autog) pesulasse minnes alati niimoodi, et kui juhtub, et autosid ei ole, siis auto uksetaha esimeseks (et mingi teine tropp ette ei trügiks) ja siis alles piletit ostma. Ja kui keegi kobisema tuleks oleks ikka tõsiselt üllatunud :ner:
EDIT: Aga et teemas püsida, siis ma tõsine hälvik/ liikushuligaan - fakt!
Teisi (nõelujaid) vahele ei luba, kiirendus/ aeglustus radadelt ja bussitaskutest möödasüstijatele keeran ette, maanteel sõidan 96-ga (GPS-i järgi) II reas ja mind ei huvita mis taga toimub jne.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Zass
Postitusi: 106
Liitunud: 05 Nov 2007, 09:25
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Zass »

hotsepp kirjutas:

No ma siis seletasin, et krt ma ju ootasin tema järel ilmaasjata, sest selle ajaga oleks ma pesulast juba väljas olnud. Aga teda see ei huvitanud ja see marru ajaski. Kui mees oleks kasvõi tunnistanud, et OK, sai jah vähe valesti tehtud siis poleks ma ägestunudki. Loomulikult ma ei hakka kätega vehkima, pole nagu sedasorti ja kindlasti ei hakkagi olema.

[/quote]

Kahjuks just sedasorti oledki :wack: juu

võrrrr

taat007
Postitusi: 60
Liitunud: 24 Mai 2012, 17:23
Tsikkel: jawa250 jawa350 honda650
Tänatud: 3 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas taat007 »

mis ikka vaielda kasutage käsipesulat :D


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Maaks kirjutas:

:roll: ma teen kah (autog) pesulasse minnes alati niimoodi, et kui juhtub, et autosid ei ole, siis auto uksetaha esimeseks (et mingi teine tropp ette ei trügiks) ja siis alles piletit ostma. Ja kui keegi kobisema tuleks oleks ikka tõsiselt üllatunud :ner:
EDIT: Aga et teemas püsida, siis ma tõsine hälvik/ liikushuligaan - fakt!
Teisi (nõelujaid) vahele ei luba, kiirendus/ aeglustus radadelt ja bussitaskutest möödasüstijatele keeran ette, maanteel sõidan 96-ga (GPS-i järgi) II reas ja mind ei huvita mis taga toimub jne.

Tõeline ärapanija :mrgreen: Nagu eit, teistele ei anna aga ise ka ei näpi. (lol)

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Kunagi ma kirusin hirmsasti neid, kes pimeda ajal vastu tulles ilmtingimata pidid viimasena täistuled poolte peale ümber lülitama. Mõtlesin siis, et panen autole korralikud lisalaternad ja kõikidesse laternatesse need kõige-kõigemad pirnid sisse ja vaatame, kes viimasena tulesid vahetab.

Mõeldud-tehtud. Aga kui valgust oli ees nii palju, et erilist vahet enam polnud, kas päev või öö, oli mingil põhjusel kadunud ära igasugune huvi eelpoolnimetatud kõvatamiseks. Paralleele tõmmates teen järeldused igasuguse muu m***imängimise kohta: "Kõvad mehed" on need, kellel juba kõik mängu on pandud, mis panna on.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Bastard »

pühak kirjutas:

Kunagi ma kirusin hirmsasti neid, kes pimeda ajal vastu tulles ilmtingimata pidid viimasena täistuled poolte peale ümber lülitama. Mõtlesin siis, et panen autole korralikud lisalaternad ja kõikidesse laternatesse need kõige-kõigemad pirnid sisse ja vaatame, kes viimasena tulesid vahetab.

Mõeldud-tehtud. Aga kui valgust oli ees nii palju, et erilist vahet enam polnud, kas päev või öö, oli mingil põhjusel kadunud ära igasugune huvi eelpoolnimetatud kõvatamiseks. Paralleele tõmmates teen järeldused igasuguse muu m***imängimise kohta: "Kõvad mehed" on need, kellel juba kõik mängu on pandud, mis panna on.

Nii et su auto on nüüd eest midagi sellist? :mrgreen:
Pilt

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ei, sellise eest tuleb politsei kallale, kui auto just SP numbritega pole. Mul lihtsalt 1 paar Hella 3000-deid lisaks. Reeglite kohaselt sihituna näitavad piisavalt hästi. Ja tegemist on kaubikupõhise mahtuniversaaliga, sellel ei paista värk ülepingutatuna. Lisaks on tänapäeva autodel originaaltuled Mosse kunagistest isegi natuke paremad, nendega saab ka arvestada. Selle pildi Mosse kohta võib öelda, et ees on 2 paari tulesid ja komplekt seasilmi.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Bastard »

pühak kirjutas:

Ei, sellise eest tuleb politsei kallale, kui auto just SP numbritega pole. Mul lihtsalt 1 paar Hella 3000-deid lisaks. Reeglite kohaselt sihituna näitavad piisavalt hästi. Ja tegemist on kaubikupõhise mahtuniversaaliga, sellel ei paista värk ülepingutatuna. Lisaks on tänapäeva autodel originaaltuled Mosse kunagistest isegi natuke paremad, nendega saab ka arvestada. Selle pildi Mosse kohta võib öelda, et ees on 2 paari tulesid ja komplekt seasilmi.

Näiteks VW Transporteri derivaatidele üldiselt väike kängururaud ja lisatuled sobivad ülihästi, nii et ma teeks sama ;)

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas indumen »

Maaks kirjutas:

Teisi (nõelujaid) vahele ei luba, kiirendus/ aeglustus radadelt ja bussitaskutest möödasüstijatele keeran ette, maanteel sõidan 96-ga (GPS-i järgi) II reas ja mind ei huvita mis taga toimub jne.

ma loodan et see oli peen sarkasm nüüd, foorumis on raske aru saada. :shock: kiirendusrada selleks ongi et ristuvalt/ühinevalt teelt saaks võimalikult sujuvalt liiklusesse sulanduda.
aga viimasel ajal on endalegi ette jäänud need maailmanabad eriti just linnast väljas kus on rohkem kui kaks rada

mõtlesin et äkki on muutunud uuel aastal midagi seadustes, aga vaatasin järgi riigiteatajast :P

(8) Kui asulavälisel teel on pärisuunavööndis mitu tähistatud sõidurada, siis tohib vasakpoolseid radasid kasutada ainult juhul, kui parempoolsed on hõivatud. Vastassuunavööndis sõitmine on sel juhul keelatud. :wack:

tulede ässadele. kui ref number ikka lõhki on siis kirjutavad sinivalged mõnuga numbrid paberile. kui just katteid peal ei ole :wink:

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Säga »

Maaks kirjutas:

Aga et teemas püsida, siis ma tõsine hälvik/ liikushuligaan - fakt!
Teisi (nõelujaid) vahele ei luba, kiirendus/ aeglustus radadelt ja bussitaskutest möödasüstijatele keeran ette, maanteel sõidan 96-ga (GPS-i järgi) II reas ja mind ei huvita mis taga toimub jne.

küll võib ikka olla keeruline reisida, kui iga sõidu lõpp on traumapunktis või reanimatsioonis...

SYLB
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas puna »

Mõned on ikka siin sellised, et kes vist ei saagi ja kui said siis ei mäleta enam, aga otsige omale hobi.
Ei ole mõttet oma tundeid liikluses välja elada.


kivipea
Postitusi: 11
Liitunud: 14 Veebr 2014, 00:39
Tsikkel: honda varadero xl1000v

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kivipea »

Vana kallutajaga oli hea sõle peal neid ägetsejaid ja süstijaid "karma võlg" väljendiga tutvustada kui suutsid foori taga kõrvale peatada siis mootoripidur peale (kes pole tuttav siis pmst klapp sumparis kinni vastusurve tõstmiseks)pöörded kusagile 1200-1500 vahele ja niikui roheliseks läks siis klapp lahti ja kusagil 4.käiguga täis gaasiga kohalt minema eriti hästi toimis kui mõnel veel aken lahti oli nõgi pilv mis torust välja tuli tegi isegi asfaldile musta juti maha

Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

kivipea kirjutas:

Vana kallutajaga oli hea sõle peal neid ägetsejaid ja süstijaid "karma võlg" väljendiga tutvustada kui suutsid foori taga kõrvale peatada siis mootoripidur peale (kes pole tuttav siis pmst klapp sumparis kinni vastusurve tõstmiseks)pöörded kusagile 1200-1500 vahele ja niikui roheliseks läks siis klapp lahti ja kusagil 4.käiguga täis gaasiga kohalt minema eriti hästi toimis kui mõnel veel aken lahti oli nõgi pilv mis torust välja tuli tegi isegi asfaldile musta juti maha

... ja siis veel imestate, miks tsiklimehi kõiki sõimatakse ja ühte patta pannakse.... :wack:

... hetkel rattatu ...

Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mis seal taunimisväärset on? Nii mõnigi dislakunn tossutab niisamagi hullemini.
Mulle meeldib ummikus "hiilida" mõne moblakunni või huultevärvija kõrvale ja siis torud korraks tühjaks keerata. Kohe märkavad, mõnikord saab laheda punase huulepulgajuti ka tähelepaneliku auojuhi näole, päikesesirmile ja autolakke. Värdjas olen ju :)

Kasutaja avatar

madz_ZX-9R
Postitusi: 94
Liitunud: 12 Okt 2008, 11:02
Tsikkel: GSXR K8
Asukoht: Tallinna läheduses

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas madz_ZX-9R »

sel kevadel autojuhid on erilised jobud, nädala jooksul õnnelikult vältisin 3 kokkupõrget (küll aga ise sõidsin autoga too hetk), aga raisk klounid nagu pimedad oleksid...kevadine päike ja soojus lööb ajud keema või... ei tea mis saab kui bike'i peale istun... :wack:

Kawasaki ZX-10R 08
Suzuki GSX-R600 K8
_______________________________________________
Kasutaja avatar

zalben
Postitusi: 30
Liitunud: 26 Mär 2012, 18:57
Tsikkel: Suzuki GSX-R750,Suzuki GSX600F
Asukoht: Pärnumaa

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas zalben »

Sain ka ükspäev pärnus papiniidus enne kaubamajakat natuke slaalomit harjutada, sest keerati samal ajal ette nii paremalt, kui vasemalt. Pani ikka pead raputama küll... :?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Pole veel rattaga linnas sõitnud,aga autoga on ka mitu korda ette keeratud ja just vasak pöörde tegijad.Neljapäeval olin Pärnu mnt.Vääna tn. ristis suunaga Pääsküla poole esimene auto ja kui läks roheliseks andsin minna nagu alati ja samas naisterahavas,mingi sitikaga oleks äärapealt sisse kütnud.Tal läks ju ka foor roheliseks,aga see et vatutulijal eesõigus ei tunud vist meelde :wack:
Hea oli,et oli ruumi kuhu paremale keerata ja pauk ära hoida.Tal oli veel mingi kolm last autos,ka ees istmel turavatoolis oli väike jõmm.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

ATK
Postitusi: 31
Liitunud: 02 Juun 2013, 06:46
Tsikkel: Honda NC700X

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas ATK »

Üks naisuke üritas just mind kesklinnas alla ajada. Sõitis autoga kõrvale ja üritas pressida lihtsalt teelt välja. Mitte lihtsalt ei keerata ette ja "märgata", vaid konkreetselt üritatakse ära tappa. Mis kurat on inimestel sisse läinud????


ATK
Postitusi: 31
Liitunud: 02 Juun 2013, 06:46
Tsikkel: Honda NC700X

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ATK »

Edastasin politseisse video.

Lainurk jätab vahemaadest vale mulje, ka kiirustest.
Pidin koju sõitma, aga ei julgend pidurdada, sest üks auto tuli ülilähedale küljepeale. Kaamerast on näha, et vaatan mitu korda tahavaate peeglisse. Proovisin vahet temaga suurendada, vastassuunda sõita ei tahtnud, sest autod tulid vastu. Ta pressis ikka paremalt läbi. Ei jätnud seda sinnapaika ja tahtsin temaga ka vestelda. Tema ilmselt mitte.


raunzo
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Veebr 2014, 16:38
Asukoht: Viljandi

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas raunzo »

Pinchu kirjutas:
kivipea kirjutas:

Vana kallutajaga oli hea sõle peal neid ägetsejaid ja süstijaid "karma võlg" väljendiga tutvustada kui suutsid foori taga kõrvale peatada siis mootoripidur peale (kes pole tuttav siis pmst klapp sumparis kinni vastusurve tõstmiseks)pöörded kusagile 1200-1500 vahele ja niikui roheliseks läks siis klapp lahti ja kusagil 4.käiguga täis gaasiga kohalt minema eriti hästi toimis kui mõnel veel aken lahti oli nõgi pilv mis torust välja tuli tegi isegi asfaldile musta juti maha

... ja siis veel imestate, miks tsiklimehi kõiki sõimatakse ja ühte patta pannakse.... :wack:

Mis on kivipea jutul ühist tsiklimeeste sõimamisega? Saan aru, et räägib kallurautoga foori taga külje alla ronijate läbitossutamisest.


Magician
Postitusi: 198
Liitunud: 20 Aug 2008, 11:21
Tsikkel: Triumph Speed Triple 955i

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Magician »

Sellele Volkari mehele oleks võinud ikka profülaktika mõttes pasunasse küll anda, oleks vähemalt midagi kasu ka olnud. Politsei ei tee selle peale nii või naa mitte midagi.

Delta-Kavrovets 175-Yamaha FZS600-Suzuki SV1000S-CBR1100XX-Triumph Speed Triple 955i

ATK
Postitusi: 31
Liitunud: 02 Juun 2013, 06:46
Tsikkel: Honda NC700X

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ATK »

Alles hiljuti oli artikkel, kus politsei ütles, et sellised videod on menetluse aluseks küll, tuleb lihtsalt video nendele saata.
Suutsin isegi rahulikuks jääda tegelikult, arvestades, et ta oli alla meetri kaugusel mu topboxist ja kuhugi seisma jääda polnud võimalik.
Politsei võiks vähemalt tüübiga juttu ajada...

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma ei saand hästi aru kuhu poole sa keerata tahtsid,et ta sind segas?Seal jooned küll ära kulunud,kuid minu arust seal eluaeg kaks rida kummalegi poole.Kummal teist ruumi väheks jäi?Kui sa vasakule tahtsid(paremale polnud kuskile keerata),siis miks ta ei võinud sinust paremalt mööduda,see ju lausa reeglite kohane tegevus????
Aga keskmist näppu näidata pole just parim lahendus,kui ise õigust taga ajad.Sul oleks ka teisiti võinud minna, seal foori taga.Kui autost oleks paar kappi välja tulnud ja sind lihtsalt pikali lükanud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Lauri23
Postitusi: 428
Liitunud: 01 Mai 2004, 19:46
Asukoht: Tallinn/07 R6

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Lauri23 »

Peab ka kaamera muretsema, kui mingi jama on siis vähemalt tõestusmaterjal olemas. Sellel volkari mehel oleks foori juures olnud hea jalaga tahavaatepeegel minema lüüa.


ATK
Postitusi: 31
Liitunud: 02 Juun 2013, 06:46
Tsikkel: Honda NC700X

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ATK »

XL1000 kirjutas:

Ma ei saand hästi aru kuhu poole sa keerata tahtsid,et ta sind segas?Seal jooned küll ära kulunud,kuid minu arust seal eluaeg kaks rida kummalegi poole.Kummal teist ruumi väheks jäi?Kui sa vasakule tahtsid(paremale polnud kuskile keerata),siis miks ta ei võinud sinust paremalt mööduda,see ju lausa reeglite kohane tegevus????
Aga keskmist näppu näidata pole just parim lahendus,kui ise õigust taga ajad.Sul oleks ka teisiti võinud minna, seal foori taga.Kui autost oleks paar kappi välja tulnud ja sind lihtsalt pikali lükanud.

2 rida on seal tõepoolest, aga nagu näed, siis esimeses reas pargivad autod. Tahtsin teha vasakpööret suht kohe video alguses, selleks ajaks oli ta end mu "persse" juba toppinud ja ei julgend kiirelt vasakule pöörata ja hoogu maha võtta. Olen suht algaja rattur alles, load küll mõnda aega aga ratas on esimene. Kohe peale seda, kui mu "rist" oli möödas, andsin natuke gaasi juurde, et vahet suurendada, ta aga pressis väga lähedal, alles siis kui autosid vastu ei tulnud tõmbasin nii vasakule kui sain (tee ju suht katki ka seal) ja ta pressis mööda.
Näpu näitamine oli tõesti jama tegu, see tuli kuidagi instinktiivselt.
Paar kappi? las tulla, rahvast oli ju üksjagu. Kaamera töötas ka veel lisaks :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”