Biker.ee boks Motoexotikal

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Tere 8)

Jäin selle teema tegemisega veidi hiljaks aga ka see aasta on Biker.ee oma boksiga Motoexotica messil.

Asukoht: B hallis (ehk suures telgis) täpselt lava kõrval:

motoexotica2017.PNG

Tule ja astu läbi, puhume juttu, natuke on meil ka hea hinnaga Biker.ee temaatilist nänni veel alles :bsmile:

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 665
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 65 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotical

Lugemata postitus Postitas Raki »

Veits pettumus see Motoexotica.
Kus olid BMW, KTM, Honda...

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

demineerija
Postitusi: 362
Liitunud: 15 Apr 2006, 20:30
Asukoht: Talsinki
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas demineerija »

Raki kirjutas:

Veits pettumus see Motoexotica.
Kus olid BMW, KTM, Honda...

Suzuki ka! :D

Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas Mart »

BMW ja KTM olid Tallinna messil vägevalt juba. Igast asju oli puudu ja üle. Aga üldiselt, tavaline Eesti mess, pooliku tunniga oleks läbi käinud. Aga samas EMMK pakkus ülihäid pannikooke (kõvendiga, kui ilusti küsisid) BIKERI telk oli äge, aga see tänu Geiule ja tema tööandjale. Sry Piipz ja Mac, a teil pole sellist raami, õnneks (kasu polnud, Geiule meest ikka keegi ei teinud, vist) :-) VELT tegi ikka väga head hinnad kõigele. Ja parkimine oli ka tasuta

56271134
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3138
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas ranel »

Mart kirjutas:

VELT tegi ikka väga head hinnad kõigele. Ja parkimine oli ka tasuta

Velt oli ainuke tõsiselt võetav varustuse pakkuja üldse motoexotikal messihindadega. Neiu sai endale ikka väga hea hinnaga kombe.
Streetmotolt traditsiooniliselt hea õli+filtri ja rehvide pakkumine.

Muus osas jah, kõnnid läbi ja ega kui uut ratast just ostma ei lähe, siis palju aega seal ei lähe. Uute maanteerataste valikut oli küll.

Suzuki oli muidu Ramo näol ju kohal.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas pühak »

Lahkusin messilt Veldi boksist ostetud suviste sõidukinnastega. Aastaid tagasi mingist veebipoest ligikaudu sama raha eest ostetud hiinakatele teevad kõrge kaarega ära. Tundub, et kaup läks tal kenasti, sest oma suurust oli juba reede lõuna ajal raske leida. Bikeri boksis sai jalga puhata, kui mehed laval tsiklitega etendust tegid. Dr Neeme oli sel aastal küll vaid rehvide ja hooldustarvikutega kohal, aga õnneks oli oma muheda jutu ikka pealekauba veel kaasa võtnud.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

kalleu
Postitusi: 481
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotical

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Minu arust üle mitme aasta üks paremaid exotikaid.
Minu plussid lähevad:

  • Ramo ja Suzuki, nende peale saab alati kindel olla, et on olemas
  • Unic Moto on juba mitmes aasta järjest väga hea väljapanekuga - Heiki
  • ilusad projektirattad, lemmik nr. 3
  • Motohoov ja hea messihind soovitud varustusele - Jüri
  • VihurMoto ja täiendav info rahvaliiga kohta - Marko
  • MC39 boxialalt hea hinnaga tööriistakohver ja nippe varuosade hankimise kohta
  • EMMK ja parimad matkapannkoogid nii moosi ja väikese lisandi kui ka juustu ja pekiga - Raul, Hannes, Rafael, Kärt jt
    ... ja biker.ee boxi ei jõudnudki selle sebimisega
Kasutaja avatar

Multi
Postitusi: 55
Liitunud: 25 Mai 2015, 23:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 43 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas Multi »

Raki kirjutas:

Veits pettumus see Motoexotica.
Kus olid BMW, KTM, Honda...

Jah, ise mõtlesin sama. Üleüldse- kus olid endurod? Terve messi peale ei näinud ühtegi matkaendurot, mida ma ise kõige rohkem näha oleks tahtnud.


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Ei käinud kummalgi messil. Ei Tallinas ega Tartus. Minu arust täiesti mõtetu teema... 2 messi Eestis... no kammoon.
Mõlemast saab külastaja vaatevinklist lähtudes teha lühikese kokkuvõtte: Poole tunniga oli läbi käidud ja pilt selge. Oli nii plusse kui miinuseid. Rohkem ikka neid viimaseid.
Minu arust taandub see Eesti messitamine meie tölpluse ja "Andrese-Pearu" sõdimise egiidi taha. Peaasi, et saaks asja ise teha deviisi all "Oleme Eesti suurim ja parim".
Ja kuu aja pärast on Eesti teises otsas samasugune üritus "Jube hea, suur ja vinge motoüritus kogu perele".
Ütleks selle peale - on kuradi rehepapid. :-||| :-|||

Lugupeetud Tallinna ja Tartu "kahh messide" organiseeriad. Olge kenad ja suruge oma kõrged egod ükskord maha ja pange oma leivad ühte kappi.
Tehke kasvõi ükskord kahe peale kokku üks tõeliselt lahe "kevadnäitus" ... ÜPP kus kohal siis, Üks aasta Tallinnas ja järgmine Tartus kasvõi. Oleks ilmselt eksponentitel ka kergem valikuid teha.

Edu teile soovides.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Exotical käidud, castroli 10w50 ostetud, üldmulje palju parem, kui eelmine aasta. Ja võrreldes tallinnaga osatakse näituserattaid vähemalt kenasti paigutada, ning metall piirdega piirata, et mitte igast tolgused peale ei saa ronida. Kuid Hr Nõelaga olen nõus, see on lollus, et 2 motomessi nii väikeses riigis jãrjestikku on. Pigem teha 1 suur, ja võtta veel automess ka juurde nagu juba mingis eelmises teemas mainisin. Oleks aasta aega millest räãkida. Kellel huvi siis kindlasti minge helsinki järgmine kuu 14-16apr on seal korralik nãitus. Rattad+tuning ja usa autod. Veel vingem ja suurem kui just olnud Mp-17. Ilusat kevadet kõigile !

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Pigem teha 1 suur, ja võtta veel automess ka juurde nagu juba mingis eelmises teemas mainisin

Kunagi, ammu "varasel pronksiajal" kui Eesti messid tundusid veel asjalikud olevat. Vot siis millalgi kui mälu ei peta oli Tartu mess koos miskise puhkuse messiga. Mäletan et kõrval hallis olid matkaautod, reisifirmad jne. Siis oli nagu vaadata küll.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3138
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas ranel »

RasmusL kirjutas:

Kuid Hr Nõelaga olen nõus, see on lollus, et 2 motomessi nii väikeses riigis jãrjestikku on. Pigem teha 1 suur, ja võtta veel automess ka juurde nagu juba mingis eelmises teemas mainisin.

Ma arvan, et päris paljud ei viitsiks/tahaks mitusada km maha sõita, et motomessi vaatama minna ja terve päeva hakkama panna. Ma ise küll vähemalt ei viitsiks seda teha, kui just pole plaanis mingit suuremat asja soetama minna. Kaks messi on okei, et mõlemas keskuses. Lihtsalt sisu osa on rahuldav.
Hetkel mugav, et lähed võtad hea hinnaga õli ära. Kui juba rehvid ka, siis pm mess on su jaoks tasuta ja oled natuke säästnud ka. Mingid matkaasjad võiks tõepoolest ka olla. Päris mitmed tegelevad motomatkamisega ka ju.

Siit lõuna poolt liigub pigem juba Läti poole vaatama, kui oleks vaid üks mess Tallinnas. Lätist tõmbad paagi odavat diislit täis, tagasi tulles märjukest ka kaasa.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Usu mind, et viitsivad kui mess on aastase vahega ja alati on midagi "uut" oodata. Kui MP näitustele Helsinkisse viitsitakse Rovaniemelt sõita 1000km, ning ka Rootsist kohale tulla siis asi see 200km pole sõita :lol: Kui see tundub liig siis ilmselgelt pole tegu asja armastava inimesega ning selle tegelase 10e piletiraha ka keegi taga ei nuta. Õli mul tegelt vaja polnud, 4l juba seisab kuid ei tahtnud ka tühjade kätega lahkuda. Küll ãra kulub. Kahju, et Streetmoto 360 rehvidega ei tegele :lol:

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 505
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas claw »

hmmm.. et kui exoticale ei lähe, siis tsiklid ei meeldi? Ma olen seal päris mitmeid kordi käinud ja sel aastal jäi vahele. Põhjuseks see, et 50% on mingi matkasuvilad jms pask, mida ma pean ajaraiskamiseks. Ülejäänud pool on uued rattad. Ka ei paku pinget eriti enam, vajadusel võib ju neid poodi vaatama minna.
Ometi terve suvi möödub motoüritusi väisates. Ju siis ikka ei meeldi tsiklid, kui exotica jama tundub.

PS. ma ise Tartust ka, pole pikk tee minna. Ikka ei lähe. Jama on.

Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Ma muidu rääkisin ikkagi messist mitte suvistest motoüritustest. Ju siis ikka pead mõttega lugema, et arusaada.

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mitte küll korraldaja aga osalejana üritan neutraalne aga siiski aus olla.

Olen käinud Motoexotikal juba aastaid, ka niisama külastajana ning mitte kordagi ei ole mõelnud, et tavai, nüüd läheme sinna, vaatame kõik uued tsiklid üle, salvestame selle mällu, siis ostame varustust ja seejärel oleme rahul oma kulutatud piletirahaga.

Minujaoks on see alati olnud, nagu kõik teisedki motoüritused, rohkem nagu seltskonnavärk, ikka mitu päeva, sinna juurde lisaks veel ööbimised, afterpartyd, kohalikud motoklubid jms vaatamisväärsused. Kui aus olla, siis teistel motoüritustel toimub ju veelgi vähem. Bänd, võib-olla väikesed murumängud ja lausjoomine - mis sinna siis niiväga kisub? Ja veel mitu päeva? Ning veelgi suurema raha eest?

Küsimusele, et kas Exotika saaks olla parem ja suurem, on raske konkreetselt vastata, sest see oleneb nii mitmest tegurist, kuid kindel on see, et seda ei saa nii suureks ajada, kui kasvõi seesama Helsinki mess, sellel põhjusel, et Eesti lihtsalt on nii kuradima väike. Ja kuna Tallinna ja Tartu messi korraldajad on täiesti erinevad, siis ei saa tavakodanikuna eeldada või tahta, et nad PEAKS mingit koostööd tegema.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3138
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas ranel »

See oleneb inimesest ja mida ta ootab sellest. Mind ennast jätab näiteks HD osa täiesti külmaks. Kindlasti on aga inimesi, keda see osa väga huvitas. Universiaalset kõigile meeldivat ongi võimatu teha. Näiteks üks aasta, kui Rasmuse turbokas seal oli, siis ma tegin ikka päris mitu tiiru selle juures. Üldse igasugused unikaalsed rattad on ägedad. Ka igasugu vanad taastatud rattad on päris huvitavad. Minu poolest võiks eelnimetatuid rattaid 3 saali täis olla. Samas mind absoluutselt ei huvita motoklubidesse kuulumise värk, kuigi ma olen vähemalt 9-10 kuud aastast ratta peal. Võibolla tekib motoklubisse tahtmine vanemana, praegu mitte. Pigem on oma pisike punt, kellega koos sõita. Kõik oleneb inimesest ja huvidest. Kahel rattal sõitmine ei tähenda, et kõigil sarnased huvid oleks.

Varustuse jms osas. Ülimugav on, kui erinevad motopoed sinna kraami kokku toovad, et eraldi ei pea käima mööda poode või netist tellima. Eriti veel, kui hind on soodsam, kui isegi kusagilt netist tellides ning kohapeal saad reaalselt proovida. Kuna uute rataste jaoks olen liiga vaene, siis eks nendega ongi nii, et kõnnid mööda vaatad, aga midagi rohkem seal ei toimeta. Mida ikka tilka näppima minna, et ostan, kui kunagi rikkaks saan.

Kuigi see motomess pole midagi fancyt, siis kindlasti parem ikka, kui selle puudumine. Ise samamoodi iga aasta lahkunud sealt, et midagi näpus ikka on. Nagunii ostma peab hooajal kulumaterjale, siis pigem messilt, et eksponendil järgmine aasta ka motti tagasi tulla.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

reimps

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ütleme nii, et Tagadi laat on ägedam. Ma muidugi kohal ei käinud, sest Exotica korraldajad mulle piletit ei vaevunud andma nagu Tallinna ürituse omad.. :)

Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

Piipz kirjutas:

Minujaoks on see alati olnud, nagu kõik teisedki motoüritused, rohkem nagu seltskonnavärk, ikka mitu päeva, sinna juurde lisaks veel ööbimised, afterpartyd, kohalikud motoklubid jms vaatamisväärsused.

Vinguda jõuab alati - ka siis kui miski on hüper-super hea, leiab põhjuse vingumiseks. Ma vinguda ei viitsi, nõustun täielikult Piipziga antud asjas. Hea seltskond, hea tuju ja mõnus rüübe kõrvale ja polegi rohkem tarvis! Meil oli telgis küll fun koguaeg!! :bsmile: Oli fun ka aftekatel neljapäeval linnas, reedel ja laupäeval klubimajades. Jälle trobikond uusi tutvusi juures, vanade tuttavatega jutud jutustatud ja saab kenasti mõtted hooajale suunata ning järgmisi messe ja kokkusaamisi ootama jääda :)

Boobs of steel, Stainless :twisted:
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Biker.ee boks Motoexotikal

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Sama siin. See mess ongi selline seltskondlik sündmus. Seletad rahvaga, keda pole vahepeal näinud, törts õlunaadi sinna juurde, õhtul tantsulka ja niisama mõnus äraolemine Kolumbus Kris´ga Püssikas. Ehk siis annab igati ühe kokkutuleku mõõdu välja. Kui sinna juurde veel lisada, et mitu kaupmeest ühes kohas koos, ning tibaka odavama hinnaga ka, kui muidu, siis mille üle siin kurta on?

Igal juhul üritan ka järgmisel aastal kohal olla :bsmile:

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”