Rumalad küsimused 2

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Mis betoonpostide kogum seal jüri ringi ääres juba aastaid seisab? Pekkis biznessplaan? Euroraha skeemitamine? Tulnukad? Reptiilid?



フーリガン

oil
Postitusi: 773
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas oil »

Ameerikanurga ärirajoon. Võtavad hoogu veel.

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Guugeldasin. Selliseks ''proodzektiks'' oleks jah pikemat hoojooksu vaja. Nimi ka irooniliselt tabav.

フーリガン

oil
Postitusi: 773
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas oil »

Kodune net läbi 4G. Tahaks proovida, kas ruuterile antenni lisamine annab miskit efekti. Hetkel jõuab küll alla tirida umbes mega sekundis, aga signaali stabiilsus on nigel.

Kas keegi teab, kas peab ostma mudelipõhise antenni ruuterile või sobib misiganes 4G antenn? Kui kellelgi midagi pakkuda või laenata kasutult seisev antenn mulle katsetamiseks, siis oleks eriti vahva!

hyke@hot.ee
tel 51 23 553
PS

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

oil kirjutas:

Kodune net läbi 4G. Tahaks proovida, kas ruuterile antenni lisamine annab miskit efekti. Hetkel jõuab küll alla tirida umbes mega sekundis, aga signaali stabiilsus on nigel.
Kas keegi teab, kas peab ostma mudelipõhise antenni ruuterile või sobib misiganes 4G antenn? Kui kellelgi midagi pakkuda või laenata kasutult seisev antenn mulle katsetamiseks, siis oleks eriti vahva!

Anteennid on standartsed, pistikuid on erinevaid. Kruvi ruuteri küljes olev antenn ära siis näed milline pistik on.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

oil
Postitusi: 773
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas oil »

Pole mingit antenni praegu ruuteri küljes. Otsik (või noh, pesa) on olemas selle jaoks. Sinna peaks sobima selline nagu alloleval pildil vasakpoolne.

Pilt

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kaimex »

See kiirus on ikka nalja number. Endal ka 4G nett. Mul netipulgal siis ruuter järgi. (peaks olema realselt halvem lahendus, kui korralik ruuter) Kiirus testide järgi 60-80mb/s alla, ise asju tirides olen sinna 15mb/s kanti saanud. Ühtegi antenni ega midagi pole. Elan ka veel pisikeses kohas. Ise olen mõelnud ka antenni, või korraliku ruuteri peale. :)


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Minu rumal küsimus oleks selline, et kas karbuutori ja õhupuhasti vaheline kummilõdvik võib aja jooksul kõvaks paakumise läbi ka täiesti kasutuskõlbmatuks muutuda...ja lisaks kõigele veel kokku kuivada? No pikkuses mõni millimeeter ja karpa otsa minev ava võibolla nii paar millimeetrit..? Selline tükk siis:
http://www.cmsnl.com/suzuki-dr350-1998- ... #whereused

Sest siiani originaalosa (aastast 1998 ehk ligi 20a vana) olen kogu aeg läbi ilge häda ja mäda nibin nabin peale saanud. Teinekord küll lausa läbi selliste nippide, et lased karpa silindri küljest lahti ja siis selle kondooni õhupuhasti korpusest lahti, keerad need omavahel kokku...ja siis meelitad taas need silindri ja õhupuhasti otsad peale, samal ajal kõrgemaid jõude paludes, et karpa otsast lutt jälle maha ei jookseks. Nüüd aga oli originaalil hakanud lõpuks ka vitsa aluse "krae" serv korduvatest venitamistest ja vägistamistest lausa hargnema ja ma mõtlesin, et ok, no stress, mul ju üks selline veel tagavaraks (kunagi sai siis leeduka toosisaega auklikuks puuritud õhufiltri korpuse asemel ebayst teine komplektne asemele soetatud).
Aga rõõm oli üürike, sest kuna see oli aastaid peale ostmist ka külmas garaazis riiulis vedelenud, ning mine tea, võibolla on see ebayst saadud tükk ka sootuks aastast 91 vms? Igatahes lõppseis oli selline, et ma ei saanudki seda peale! Korduvate proovimiste ja katkiste sõrmenukkide järel ei saanud seda isegi lõpuks peale vihaga selle raami vahelt välja võtmist karpa pära otsa...rääkimata siis veel raami ja amordi jne vahel karpa ja õhufiltri ühendamisest! Et olekski nagu puudu mõni mm pikkusest kui ka paar läbimõõdust...no lisaks sellele, et see tükk ise ka ikka suht kõva.

Siit küsiks muidugi ka edasi kogemusi, et kas saab sellele kuidagi ka mingit "pehmenduskuuri" teha? Või annaks soojendmine paremaid tulemusi?
Sest tõsiselt närvi ajab juba, kui rattal, mille karpa montaaz võiks või peaks sekundite küsimus olema...saab sellest iga kord mingi määramata aja kestev "pain in the ass" :wack:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2193
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 553 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Vaata pehmenduskuuri juhendeid netist, põhimõtteliselt käib see nii, et lahustad isopropüülalkoholis mingit õli, leotad detail segus mingi aja ja siis lased alkoholil jälle välja aurustuda - õli jääb kummi sisse ja teeb asja jälle pehmeks. Välismaal nad kasutavad selleks "wintergreen oil"-i, mille eestikeelne nimetus on "talihali õli", aga tegelikult ma olen üsna kindel et sobib ka suvaline teine looduslik õli, peaasi et alkoholis lahustub.

Ise pole proovimiseni veel jõudnud, kuna enne õnnestus karpalutt koos selle külge kinnitatud Suzukiga maha müüa :) Aga normaalne see olukord kindlasti ei ole, kummist asjad peavad ikka pehmed olema, muidu on varsti praod sees ja tükid taga.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Ise olen siiani edukalt vajamineva kummist detaili WD40'ga üle lasknud ja siis õhuga soojaks- tükkmaad parem, kui külmas konditsioonis neid tagasi surgata.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Põhja Siil
Postitusi: 208
Liitunud: 21 Sept 2007, 22:43
Tsikkel: Tiger 900 RP; GSX1400
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Põhja Siil »

Tervist.
Kus leida liiklusmärkide paigaldamise nõudeid?
Google mõnel juhul suunab teeseadusele, mis on tänaseks kehtetud... Liiklusseadus selles osas vaikib.

Saab keegi suunata, mis suunas otsida?

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Kes ja kus suudab 350 mm diameetriga ventileeritava (nati paksem siis) auto piduriketta üle treida/freesida/lihvida (kuidas keegi nimetab) ? Helistasin täna ca 10 Tallinna ja Lääne-Virumaa kohta läbi. Keegi ei võta jutule, kuna ketas olevat liiga suur. Võib nii auto küljes tegemise kui ka muid variante pakkuda. Kõver rumm rikkus praktiliselt kulumata Brembo ketta ära, mõtlesin lasta üle käia.

Tänud neile, kes viitsivad soovitada!

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC

S4nder
Postitusi: 6
Liitunud: 29 Veebr 2016, 09:42
Tsikkel: GSX-R
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas S4nder »

Põhja Siil kirjutas:

Tervist.
Kus leida liiklusmärkide paigaldamise nõudeid?
Google mõnel juhul suunab teeseadusele, mis on tänaseks kehtetud... Liiklusseadus selles osas vaikib.

Saab keegi suunata, mis suunas otsida?

Eesti standard EVS 613:2001 „Liiklusmärgid ja nende kasutamine”, aga niisama googeldades selle sisule ligipääsu vast ei leia.

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Ei suuda kuskilt leida infot Tartumaale kavandatava (oli ehk Roiu) ringraja kohta ? Keegi teab miskit sellest ?

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas piiks »

S4nder kirjutas:
Põhja Siil kirjutas:

Tervist.
Kus leida liiklusmärkide paigaldamise nõudeid?
Google mõnel juhul suunab teeseadusele, mis on tänaseks kehtetud... Liiklusseadus selles osas vaikib.

Saab keegi suunata, mis suunas otsida?

Eesti standard EVS 613:2001 „Liiklusmärgid ja nende kasutamine”, aga niisama googeldades selle sisule ligipääsu vast ei leia.

Mul on see standard olemas. Jagada ei tohi (autoriõigused, bla-bla), aga kui siia konkreetne küsimus tuleb, siis saan sealt ühtteist copy-pasteda.
PS on ka abiks muidugi.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kauri »

Heikik kirjutas:

Kes ja kus suudab 350 mm diameetriga ventileeritava (nati paksem siis) auto piduriketta üle treida/freesida/lihvida (kuidas keegi nimetab) ? Helistasin täna ca 10 Tallinna ja Lääne-Virumaa kohta läbi. Keegi ei võta jutule, kuna ketas olevat liiga suur. Võib nii auto küljes tegemise kui ka muid variante pakkuda. Kõver rumm rikkus praktiliselt kulumata Brembo ketta ära, mõtlesin lasta üle käia.

Tänud neile, kes viitsivad soovitada!

Tartu mnt. Peugeoti ka helistasid?
Aga muidu on suht õrn lootus, kui rummu pärast vigane siis on ilmselt mingid pinged sisse ka trampinud juba, treimine võib olla ajutine rõõm.

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Kauri kirjutas:
Heikik kirjutas:

Kes ja kus suudab 350 mm diameetriga ventileeritava (nati paksem siis) auto piduriketta üle treida/freesida/lihvida (kuidas keegi nimetab) ? Helistasin täna ca 10 Tallinna ja Lääne-Virumaa kohta läbi. Keegi ei võta jutule, kuna ketas olevat liiga suur. Võib nii auto küljes tegemise kui ka muid variante pakkuda. Kõver rumm rikkus praktiliselt kulumata Brembo ketta ära, mõtlesin lasta üle käia.

Tänud neile, kes viitsivad soovitada!

Tartu mnt. Peugeoti ka helistasid?
Aga muidu on suht õrn lootus, kui rummu pärast vigane siis on ilmselt mingid pinged sisse ka trampinud juba, treimine võib olla ajutine rõõm.

Flamekos ei saa? Endal kunagi seal tehtud. Nüüd peakski uuesti ise ka uurima. :)

Kasutaja avatar

Põhja Siil
Postitusi: 208
Liitunud: 21 Sept 2007, 22:43
Tsikkel: Tiger 900 RP; GSX1400
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Põhja Siil »

piiks kirjutas:
S4nder kirjutas:
Põhja Siil kirjutas:

Tervist.
Kus leida liiklusmärkide paigaldamise nõudeid?
Google mõnel juhul suunab teeseadusele, mis on tänaseks kehtetud... Liiklusseadus selles osas vaikib.

Saab keegi suunata, mis suunas otsida?

Eesti standard EVS 613:2001 „Liiklusmärgid ja nende kasutamine”, aga niisama googeldades selle sisule ligipääsu vast ei leia.

Mul on see standard olemas. Jagada ei tohi (autoriõigused, bla-bla), aga kui siia konkreetne küsimus tuleb, siis saan sealt ühtteist copy-pasteda.
PS on ka abiks muidugi.

Mite et mul on seda hädasti vaja, lihtsalt oli huvitav mis dokument reguleerib liiklusmärkde paigaldamist...
Kuid, mis mõttes autoriõigused?! Standard on ju "reeglite raamat", ja reeglid peaksid olema vabalt kättesaadavad olema. Või ma eksin?

Ise küsisin, ise vastan :)
Tuleb välja et EVS standardid on suht hall teema, kus tõepoolest kehtivad autoriõigused ja nad pole vabalt saadavad... Mõnes mõttes jabur - inimeste elu valdkonna reguleerivad nõuded pole inimestele vabalt kätte saadavad.


reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

See pigem selle jaoks jah "mugav", et Trev-2 ja mud märgifirmad saaks monopolistaatust hoida, mitte et iga mats omal algatusel märke vorpima hakkaks. Vastavalt standardile tehes poleks ju nagu probleemi, aga ju siis nii on kasumlikum kellelegi.

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Põhja Siil kirjutas:
piiks kirjutas:
S4nder kirjutas:

Eesti standard EVS 613:2001 „Liiklusmärgid ja nende kasutamine”, aga niisama googeldades selle sisule ligipääsu vast ei leia.

Mul on see standard olemas. Jagada ei tohi (autoriõigused, bla-bla), aga kui siia konkreetne küsimus tuleb, siis saan sealt ühtteist copy-pasteda.
PS on ka abiks muidugi.

Mite et mul on seda hädasti vaja, lihtsalt oli huvitav mis dokument reguleerib liiklusmärkde paigaldamist...
Kuid, mis mõttes autoriõigused?! Standard on ju "reeglite raamat", ja reeglid peaksid olema vabalt kättesaadavad olema. Või ma eksin?

Ise küsisin, ise vastan :)
Tuleb välja et EVS standardid on suht hall teema, kus tõepoolest kehtivad autoriõigused ja nad pole vabalt saadavad... Mõnes mõttes jabur - inimeste elu valdkonna reguleerivad nõuded pole inimestele vabalt kätte saadavad.

Erinevate standartite omle saamine on nagu ikka - rahalüpsimassin.
Liiklusmärkide oma saad osta https://www.evs.ee/pood?SearchTerm=Liik ... National=1

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Heikik »

kaimex kirjutas:
Kauri kirjutas:
Heikik kirjutas:

Kes ja kus suudab 350 mm diameetriga ventileeritava (nati paksem siis) auto piduriketta üle treida/freesida/lihvida (kuidas keegi nimetab) ? Helistasin täna ca 10 Tallinna ja Lääne-Virumaa kohta läbi. Keegi ei võta jutule, kuna ketas olevat liiga suur. Võib nii auto küljes tegemise kui ka muid variante pakkuda. Kõver rumm rikkus praktiliselt kulumata Brembo ketta ära, mõtlesin lasta üle käia.

Tänud neile, kes viitsivad soovitada!

Tartu mnt. Peugeoti ka helistasid?
Aga muidu on suht õrn lootus, kui rummu pärast vigane siis on ilmselt mingid pinged sisse ka trampinud juba, treimine võib olla ajutine rõõm.

Flamekos ei saa? Endal kunagi seal tehtud. Nüüd peakski uuesti ise ka uurima. :)

Ma pole kahjuks Tallinna inimene...kas Tartu mnt Peugeoti all mõtled Auto Fortet? Huvitav on see, et ega ta peale ei jäänud, kuumaks ei läinud, ega midagi. Kella peale pannes näitas, et loperdab lihtsalt. Vahetasin rummu ära nüüd, aga võdin on ikka sees. Kahtlustan, et ehk kulutas ebaühtlaselt ära ja selle pärast võdistab edasi.

Flamenko ei osanud mind aidata kahjuks.

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Ma kardan, et sa Rakvere lähedalt ei leia ühtegi firmat. Küll freesijat mõnes metallitöökojas vms peaks leiduma. Tallinnas on küll firmasi, kuhu helistada võiks. Viskan niisama mõned lingid järgi, juhuks otsustad, et Tallin ka sobib ja mõni nõus on tegema. :D http://www.astromoto.ee/ http://www.bcaeteh.ee/et/kontakt http://www.balco.ee/index.php?id=6 http://www.abcauto.ee/teenused/piduriketaste_treimine http://autoplus.ee/

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Heikik »

kaimex kirjutas:

Ma kardan, et sa Rakvere lähedalt ei leia ühtegi firmat. Küll freesijat mõnes metallitöökojas vms peaks leiduma. Tallinnas on küll firmasi, kuhu helistada võiks. Viskan niisama mõned lingid järgi, juhuks otsustad, et Tallin ka sobib ja mõni nõus on tegema. :D http://www.astromoto.ee/ http://www.bcaeteh.ee/et/kontakt http://www.balco.ee/index.php?id=6 http://www.abcauto.ee/teenused/piduriketaste_treimine http://autoplus.ee/

Ega ma ei loodagi enam Rakverest leida. Aga aitäh pakkumast! Kui see Tartu koht välja jätta, siis ülejäänud sinu pakutud firmad olen juba läbi helistanud. Keegi ei taha mu 35 cm diameetriga ketast. :mrgreen: Pidi nende aparatuuri jaoks liiga suur olema. Aga ma ei saa aru...veokitel tehakse ju ka ketta lihvimist?!

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

xin
Postitusi: 62
Liitunud: 04 Aug 2010, 11:45
Tsikkel: xt660x
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas xin »

Ehk keegi oskab pakkuda, kust saan endale uutele jalaraudadele torsioonvedrusi?

Probleem seisneb selles, et ostsin enda tsiklile uued jalarauad. Vanad vedrud aga on liiga suured ja ei saa kasutada.
1) Millisestesse Tartu/Pärnu poodidesse võib küsima minna?
2) Kes võib Tartus neid ise teha?
3) Mis materjalist oleks mõistlik ise neid teha?

Soovitused väga teretulnud.

Kiisu 600, Suksu 1000, Örr 660
Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas tuman »

Äkki keegi oskab öelda, et kust võiks saada soetada plastik neete? Vaja läheks neid miski 6tk, 3-4mm läbimõõduga, sellise tegumoega:

Spoiler

Pilt

Tänud!

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ma nägin neid viimati biker24 poe letis.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Automaailmas ka suht suur lett neid väljas.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Seda nüüd ei saa päris täpselt paika panna aga korralik täismehe oma võib kaaluda kuni 12 kilo.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Keskmine on pigem 2-3 kilo, kui vihma kätte jääd nahaga siis võib jah kuskil 7-8 kilo juurde jõuda.

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Minu Triumph Berwick nahktagi kaalub koos kõikide kaitsmete ja sisevoodriga 2.3 kg. Tagi suurus 44 (M) seega naistetagi võiks olla natuke alla 2 kg. sõltuvalt naha paksusest.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Suletud

Mine “Ajaviiteks...”