Summuti probleem

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
mardixas
Postitusi: 40
Liitunud: 12 Aug 2008, 10:15
Tsikkel: JAWA/URAL /Yamu/Honda/KTM/Kawa
Asukoht: Lääne-Viru/ Ida-Viru

Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas mardixas »

Tere

Põrkasin siin hiljuti ühe suure murega kokku.Minnes teh.ülevaatusele sain suure miinuse kuna minu rattal on ajajooksul lisatud Yoshimura viimased potid.Ülevaataja raidus et ´kogu väljalaske süsteem on totaalselt ümber ehitatud´ ehk siis OHTLIK VIGA. Eriti meelehärmi valmistas talle see et ´pottidel´ E markeering puudu . KAS TEGU ON LIHTSALT JONNIGA .Eeelnevatel kordadel olen teise Teh.ülevaatus punkti teenust kasutand ja seal polnud sellest juttugi kuulas et hääled mõistuse piires ja OK

tegu antud toodetega : http://www.yoshimura-rd.com/prodcat/131 ... l-dual.asp


Tuono

Re: Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Pole siin mingit jonni EU-s peab isegi wc paberil juba e- märgistus peal olema, sest muidu ei või p... pühkida :D , küsi kellegilt originaale kasutada ja saad lihtsalt ülevaatuse tehtud :bsmile:


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas pyta »

teine kord vali lihtsalt mõni muu üv punkt ja ei pea midagi laenama kuskilt. kodukohas ikka tead ju,kus koinitakse ja kus ei.
tegelikult neid väga ei huvita sellised asjad,olen käinud punnkummiga,kus peal not for road use ja baigil oli pütt,kus kenasti loed välja,et not for road use,pole probleemi olnud

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Mu ratta sumpadele on Itaalias peale graveeritud miskid E numbrid,uuri teemat mis kirjad olema peavad ja neid töökodasi küll kellel raudpliiats käes istub.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Tegu on puhta jonniga, millel on seaduslik alus olemas.

Mina olen oma isetehtud sumpa eest sellega esimest ja viimast korda ÜV-l käies küll kiita saanud, soovitati vaid tähed peale orgunnida. Ning sain tagapiduriga piduritule mitte rakendumise eest (racing jalarauad, lüliti kohta pole olemas) korduva. :mrgreen:

Praegu on täispikk Akra jooks küljes ja see on küll peaaegu sama vaikne, kui originaal. Kusjuures mulle isegi meeldib. :roll:


madmax
Postitusi: 248
Liitunud: 19 Juul 2005, 23:54
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas madmax »

mina olen käega kaasa aidanud kui tagapidurituli ei rakendu :)

allways mad!

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Ma käisin kodus ära ja tõmbasin nipukaga lüliti külge, läksin tagasi ja löödi tempel ilma lisatasuta sisse, selgitasin neile ka et hooaja avamisele vaja kohe peale tööd sõita ja mega kiire on kõigega, eks nad ei tahtnud mul ka nädalavahetust perse keerata. Soliidne teendindus, natuke seletati asja kallal aga eks me mõlemad saime aru, et tegemist pigem formaalsusega. Aga kus käisin, ei ütle!

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas franz125 »

kurikristjan kirjutas:

Ma käisin kodus ära ja tõmbasin nipukaga lüliti külge, läksin tagasi ja löödi tempel ilma lisatasuta sisse, selgitasin neile ka et hooaja avamisele vaja kohe peale tööd sõita ja mega kiire on kõigega, eks nad ei tahtnud mul ka nädalavahetust perse keerata. Soliidne teendindus, natuke seletati asja kallal aga eks me mõlemad saime aru, et tegemist pigem formaalsusega. Aga kus käisin, ei ütle!

Pidurisilindri otsa kruvitavaid on ka selleks puhuks.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas Black »

Maardu A-Ülevaatuses vigises kohe õue tulles, et ei ole orig sumps ja kuigi sellel on isegi E peal, olevat see ise tehtud. Keevitusjäljed torudel jne. Kisa taevani. Ei viitsinud vaielda (tõenäoliselt oleks vihaga millegagi ikka ära keeratud), katsusin, et minema sain. Mingi japsi aftermarket asi on tegelikult, ATKO embleem vist peal. Normaalses kohas kuulati, et hääl on küll valjem, aga ei midagi hirmsat, nokiti kõik muud olulised kohad läbi ja vormistati ära. Ahjaa, teisel päeval siiski, kuna saadeti esirehvi vahetama, kuigi minu silma järgi oleks veel käranud. Nii et mingit mütsiga löömist ei olnud.

Üldiselt peaks selle asja natuke ette võtma küll, sest kui vigisetakse juba selle pärast, et sumpsiliinil on keevitusjäljed, on vint ikka kõvasti üle keeratud. Saatku siis keevitusjälgedega sumpsiliiniga 15a vanad autod ka kõik tagasi. Tahaks täitsa näha selle mehe nägu, kui viiks talle näiteks Vikiii pilli ilma kaltsuta näha. :D

Viimati muutis Black, 29 Aug 2015, 14:42, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas puna »

Kui sellise otsa satud tuleb ikka suu lahti teha ja neile teada anda kõlava ja selge häälega mis neis arvad.
Võite ju ka omaette teema teha kus ülevaatuses eriliselt ajudesse pannakse ja külastamist ei tasu.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas Black »

puna kirjutas:

Võite ju ka omaette teema teha kus ülevaatuses eriliselt ajudesse pannakse ja külastamist ei tasu.

Selline olekski etem kui see praegune, kus headele kohtadele vesi peale tõmmatakse.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas franz125 »

puna kirjutas:

Kui sellise otsa satud tuleb ikka suu lahti teha ja neile teada anda kõlava ja selge häälega mis neis arvad.
Võite ju ka omaette teema teha kus ülevaatuses eriliselt ajudesse pannakse ja külastamist ei tasu.

Pole paha plaan, las istuvad nurgas ja taovad solitairi.Kui lauale midagi panna pole siis võtavad mõistuse pähe.
Või andis märku et lisa kupüür on abiks.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas puna »

http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=14&t=94460
Tegin siis ära kuna kehva teenindust oma raha eest ju saada ei soovi
Asja mõte ei ole, et saaks iga risuga läbi, et rehvid otsas pidurid olematud ja putked jooksevad, aga sõita ikka tahaks

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Summuti probleem

Lugemata postitus Postitas Black »

Cool. Kopisin sinna ka.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”